Системи аутентифікації AGSES-AS купити в Рівному

Системи аутентифікації AGSES-AS купити в Рівному
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару M7523968
 
 

Опис Системи аутентифікації AGSES-AS купити в Рівному

При роботі з особистими даними і здійсненні електронних транзакцій в сучасному цифровому світі, повному недовіри і фальсифікації, необхідно використання надійного механізму аутентифікації.

AGSES представляє технологію безпечною взаємної аутентифікації отримання доступу і підтвердження транзакцій з використанням безумовної біометричної ідентифікації, яка:
- по-перше, забезпечує високий рівень безпеки;
- по-друге, зручна у використанні і надає універсальні уніфіковані механізми, які передбачають мінімум обмежень для користувача;
- по-третє, виключає можливість використання особистих даних адміністраторами або сторонніми особами.

Система аутентифікації AGSES базується на використанні біометричної ідентифікаційної AGSES-карти в якості ідентифікатора, який встановлює безумовний зв'язок між людиною (її біометричними даними) і її цифровими ідентифікаторами.

Використання AGSES-карти в якості ідентифікатора двофакторної або трифакторної аутентифікації для доступу до інформаційних ресурсів, електронних послуг і фізичним процесам, забезпечує абсолютну безпеку особистих даних і електронних транзакцій, пропонуючи при цьому універсальний і уніфікований підхід до взаємної ідентифікації. AGSES-карта має унікальний номер і може бути використана для доступу більш ніж до 100 незалежних ресурсів і додатків. Не менш важливим є принцип зберігання біометричних даних у самого користувача, відсутність їх передачі для централізованого зберігання операторам послуг або центрам, що засвідчують, а відповідно і відсутність можливості їх підбору, крадіжки, фішингу та подальшого несанкціонованого використання

Для користувачів. AGSES-карта надає можливість відмовитися від використання безлічі вразливих або важко запам'ятовуваних логінів і паролів, відмовитися від використання інших пристроїв ідентифікації, пов'язаних з PIN-кодами або смарт-картами, замінивши їх біометричною ідентифікаційною AGSES-картою для єдиної ідентифікації доступу до всіх електронних послуг і фізичним процесам, без необхідності що-небудь запам'ятовувати і будучи впевненим у тому, що тільки власник AGSES-карти може нею скористатися. За зовнішнім виглядом і розміром пристрій нагадує звичайну банківську картку, а користуватися нею не складніше, ніж мобільним телефоном. AGSES-карта не вимагає для роботи спеціального програмного забезпечення і надає можливість скористатися необхідними сервісами з будь-якого пристрою доступу в Інтернет, забезпечуючи при цьому безумовну ідентифікацію і абсолютну безпеку.

Для операторів послуг. AGSES забезпечує найвищий рівень безпеки аутентифікації користувачів для отримання доступу і підтвердження транзакцій. З операторів знімається необхідність зберігання ідентифікаційних даних користувачів і забезпечення їх надійності та безпеки. Знижується навантаження на підтримку користувачів в частині аутентифікації - відновлення паролів, логінів, спірні ситуації - все це в минулому. Технологія проста і маловитратна у впровадженні. Електронне банківське обслуговування, платіжні системи, біржова торгівля, інтернет торгівля, електронна пошта, документообіг, абонементне обслуговування, голосування, захист доступу, конференц-зв'язок, облік робочого часу, державне обслуговування, фізичний доступ, віддалене адміністрування, навчання, юридичні послуги, медицина, страхування, візове обслуговування, соціальні мережі, блоги, форуми - все це сфери застосування AGSES.

Купити системи аутентифікації AGSES-AS можна, оформивши замовлення через кошик або звернувшись за контактними номерами до менеджера-консультанта.

Інші товари з розділу "Системи аутентифікації", які можуть вас зацікавити, можна подивитися тут.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

GPS контроль автотранспорту, автономні охоронні системи - ТЗОВ Галактика
(основний офіс)

Україна, Львівська, Львів, вул. Городоцька, будинок 8
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create