Про компанію

Безпека - це природна потреба людини. На сьогодні ця потреба стає все більш актуальною, оскільки з розвитком сучасних технологій зловмисники знаходять способи, як з легкістю проникнути у Ваш будинок, квартиру, машину чи навіть в особисті дані на гаджетах. Наша компанія допоможе забезпечити Вашу особисту безпеку та безпеку Ваших даних. Також реалізуємо товари, які призначені для моніторингу, зокрема, системи GPS-навігації.

Компанія "Галактика" має надзвичайно широкий асортимент товарів для захисту різного типу. Зокрема, у нас Ви можете купити такі системи:

- АВТОСКАН. Це система контролю палива, моніторингу та охорони транспорту. Завдяки цй системі, ви з легкістю зможете стежити за місцем знаходження транспорту, вона має датчики витрат палива, програмне забезпечення та дистанційну зміну налаштувань;

SILENTEL - система захисту мобільного зв'язку та Ваших персональних даних. Також така система забезпечує захист від прослушки телефону. Вона має два рішення - для фізичних осіб та для підприємств, тому Ви зможете обрати оптимальний для Вас варіант.

CARGO - сучасні навігаційні системи, GPS/Глонас пристрої;

- RAVELCO - це ефективні протиугонні системи автотранспорту та сигналізації;

- ZONT-ONLINE – надійні системи охорони транспорту, сигналізації та системи управління "розумним домом".

Також ми пропонуємо Вам системи агронавігації, GSM охоронні системи для будинку, системи управління "розумним будинком", управління опаленням GSM, захист від прослуховування, біометричні системи ідентифікації та багато іншого. У нас Ви також знайдете системи для дистанційного управління опаленням. З нами Ви можете бути впевненими, що Ваші персональні дані, автотранспорт та будинок будуть у безпеці.

Наша компанія пропонує Вам тільки якісні та перевірені системи від відомих виробників за доступними цінами. Кожна окрема система має свою вартість, тому ціну уточнюйте у нас. Працюємо по всій Україні. З повним асортиментом наших товарів Ви можете ознайомитися у нашому "Каталозі".

Зробіть своє життя безпечним та надійним разом з компанією "Галактика"!

 

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

GPS контроль автотранспорту, автономні охоронні системи - ТЗОВ Галактика
(основний офіс)

Україна, Львівська, Львів, вул. Городоцька, будинок 8
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create